Barbara Kurdej-Szatan dodała zdjęcie. Fotografię zalała fala krytyki ze strony fanów

Barbara Kurdej-Szatan z reklamą jest łączona od zawsze. Zaczynała przecież jako piękna blondynka ze spotów PLAY. Dopiero potem przyszły większe role filmowe. Aktorka na swoim Instagramie od czasu do czasu nie wstydzi się promować ciekawych produktów.

Poleca swoim fanom różnego rodzaju rzeczy.Tym razem wrzuciła zdjęcie, które rozpętało burzę.

Na opublikowanej fotografii aktorka bez skrupułów promuje zestaw do wybielania zębów. Na pierwszy rzut oka trzymana przez nią paczuszka przypomina opakowanie prezerwatyw, co fani wypomnieli jej w komentarzu. Jednak, gdy przyjrzymy się bliżej jest to pełnoprawny produkt wybielający zęby. Bez wątpienia tego typu akcje promocyjne to dla celebryty łatwy zarobek i możliwość zawarcia dłuższej współpracy z daną firmą.View this post on Instagram

Kochani, tak jak widzieliście na moim story od dwóch dni testuje produkty iWhite i przyznaję, że naprawdę działają ! 💪 Wybielanie jest całkowicie bezbolesne, szybkie, wygodne, nakładki są bardzo łatwe w użyciu i skuteczne 🙂 Polecam Wam bardzo serdecznie jako świetny domowy sposób na biały uśmiech 😁 Poniżej obiecane rabaty 🙂 (Link również w instastory) Kod rabatowy do drogerii Rossmann: https://iwhite.pl/rabatrossmann/ Kod rabatowy do wykorzystania na zakup nakładek na http://bit.ly/iwhitepromo : SZATAN2018 @iwhitepl #iwhite #iwhitepl #whitesmile #wybielaniezębów #iwhiteteeth #białezęby #uśmiech #działa #domowewybielanie #szybkie #łatwe #polecam

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Fani zniesmaczeni

Pod udostępnionym zdjęciem zaroiło się od negatywnych komentarzy. Fani aktorki zarzucają jej, że promuje produkt, który wcale nie przynosi efektu. Inni z kolei odradzają kupno pozostałym, którzy dali się nabrać na reklamę. Znalazła się część, którazarzuca aktorce, że się sprzedała. Ogólnie komentarze nie są przychylne – tą jedna reklamą straciła w oczach niektórych fanów.

– Baśka nie ściemniaj że to działa.Robisz słup reklamowy z insta
– Ja rozumiem że każdy ma kredyt do spłacenia, ale szanujmy się. Żenująca reklama słabego produktu
– Jak płacą to i gówno by zareklamowała….aby tylko hajs się zgadzał. ????takie czasy…
– Skąd wie Pani że działa skoro ma i miała Pani białe zęby? 🙂
– Wow! Dwa dni! Rekord żenady pobity ????????????

Wyraźnie widać, że ta akcja promocyjna nie była do końca przez aktorkę przemyślana. Na Kurdej-Szatan wylała się fala hejtu. A wy co sądzicie na temat tego typu reklam? Kupujecie czasem produkty polecane przez celebrytów?