Bajm w żałobie. Kozidrak nie żyje. Miał 63 lata

Kozidrak nie żyje. Założyciel Bajmu i brat Beaty Kozidrak miał 63 lata. Był twórcą największych hitów zespołu, takich jak “Józek, nie daruję ci tej nocy”, “Dwa serca, dwa smutki”. Siostra muzyka i jej były mąż Andrzej Pietras pożegnali go we wzruszającym wpisie na Facebooku.

Muzyk Jarosław Kozidrak, brat wokalistki Beaty Kozidrak i założyciel zespołu BAJM, zmarł w wieku 63 lat. Odszedł 12 czerwca. Jego śmierć bardzo przeżywają najbliżsi oraz dawni koledzy z zespołu.

Tak Beata Kozidrak żegna brataO jego śmierci poinformowała media wokalistka i liderka Bajmu – Beata Kozidrak. Na Facebooku razem z byłym mężem opublikowała taki wpis:

“Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM – Jarosław Kozidrak.

To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem, twórca przebojów takich jak: Józek nie daruję Ci tej nocy, Nie ma wody na pustyni czy Dwa serca Dwa smutki.

Pogrążeni w bólu;

Beata Kozidrak,

Andrzej Pietras.”

Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM -…

Opublikowany przez Bajm 12 czerwca 2018

Kozidrak, człowiek orkiestra

Jarosław Kozidrak był jednym z założycieli grupy Bajm w jej początkowym okresie istnienia. Współtworzył ją z Adamem Honcem, Andrzejem Pietrasem, siostrą Beatą Kozidrak, Andrzejem Koziarą i Tomaszem Olejnickim. Grał na klawiszach i gitarze. Był też utalentowanym kompozytorem. Nagrał z zespołem trzy pierwsze płyty. To właśnie on skomponował jeden z jej największych hitów Bajmu – piosenkę “Józek, nie daruję ci tej nocy”, która był największym hitem Opola w 1983 roku. Słowa do tej piosenki napisała jego siostra, Beata.