Anna Lewandowska znowu jest w ciąży? Pokazała wymowne zdjęcie, a fanki zaczęły gratulować.

Niespełna rok temu Anna Lewandowska została mamą. Trenerka i jej mąż, Robert Lewandowski, powitali na świecie córeczkę Klarę. Czy Ania spodziewa się teraz kolejnego dziecka?

Wczoraj wystarczyło jedno zdjęcie, jakie gwiazda opublikowała na swoim Instagramie, aby fanki zaczęły gratulować jej drugiej ciąży. Trenerka opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Polki od razu zaczęły jej gratulować!

Druga ciąża? Gratulacje!
Aniu pięknie wyglądasz!
Jak się okazało, gratulacje były niepotrzebne, a zdjęcie zostało zrobione rok temu. Pod fotografią Ania napisała:

Pomyśleć, że to zdjęcie zrobiłam równo ROK TEMU, a tu zaraz, za 3 tygodnie moja córeczka będzie miała ROCZEK

#OneYearAgo Pomyśleć, że to zdjęcie zrobiłam równo ROK TEMU, a tu zaraz, za 3 tygodnie moja córeczka będzie miała ROCZEK❤️🧡💛 👏🏻 Na blogu często poruszam kwestie treningu w czasie CIĄŻY. Ostatnio dodałam wpis z propozycją ćwiczeń w I trymestrze! 📙👌🏻 A dziś zapraszam również do przeczytania: „Kresa biała. Czy trenować w ciąży mięśnie brzucha?” #healthyplanbyann #healthyciaza #annalewandowska #healthyteam #workout #pregnant To think that I took this picture a year ago, and here my daughter will soon be ONE❤️ On the blog I often discuss the issues of training during PREGNANCY. Recently I have added new post with the proposal of exercises in the first trimester! And today I invite you to read "Linea alba. Should you train abdominal muscles during pregnancy? "

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Wniosek z tego taki, że warto czytać podpisy zdjęć 🙂 Co nie zmienia faktu, że życzymy Ani i Robertowi kolejnego dzidziusia 🙂