Anna Lewandowska bez makijażu. Fani zaniepokojeni jej wyglądem

Anna Lewandowska uchodzi za jedną z najpiękniejszych partnerek polskich sportowców. Żona Roberta Lewandowskiego bardzo dba o wygląd, choć w jej napiętym grafiku czasu na odpoczynek jest bardzo mało. Po tym, jak na Instagramie zamieściła zdjęcie bez makijażu, fani trenerki fitness wyrazili swój niepokój. Uwagę zwrócili przede wszystkim na podkrążone oczy pani Lewandowskiej.

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness. Na Instagramie obserwowana jest przez prawdziwą rzeszę fanek i fanów. Spore poruszenie wywołało nowe zdjęcie, jakie żona kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego wrzuciła na popularny portal społecznościowy. Wyróżnia się ono przede wszystkim tym, że pani Lewandowska jest zupełnie bez makijażu. “Na ratunek zmęczeniu… SŁODKOŚCI” – napisała przy fotografii, na której trzyma kawałek pysznego ciasta.

Wielu komentujących odniosło się właśnie do rzeczonego zmęczenia. Radzą, by Anna Lewandowska zwolniła nieco tempo i trochę się zrelaksowała. “Odpocznij trochę! Widać, że jesteś zmęczona. Ale jest siła” – napisała jedna z fanek. “Aniu widać zmęczenie na Twojej twarzy, weź urlop i porządnie wypocznij, wyśpij się” – czytamy w kolejnym komentarzu.Znaleźli się również tacy, którzy byli pełni podziwu dla wysportowanej żony piłkarza. “Podziwiam. W dobie retuszu mieć odwagę pokazać prawdziwe zdjęcie” – napisano w komentarzu, odnoszącym się do zdjęcia bez makijażu.