Anita i Adrian ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewają się DZIECKA! Znają już płeć!

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak gościli w sobotę na kanapach “DD TVN”. Para, która poznała się na swoim ślubie w 3. edycji “Ślubu od pierwszego wejrzenia” rok temu (ślub odbył się 17 marca 2018 roku), ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka!

Co więcej para zdradziła też płeć malucha!

Spodziewamy się synka –  ogłosił szczęśliwy tata, Adrian.

Urodzi się już niebawem. Całkiem długo udało nam się utrzymać to w tajemnicy – dodała Anita.

Jesteśmy w trakcie przepychania negocjacji co do imienia dziecka. Dyskusja jest otwarta – dodał Adrian.

To Anita marzyła o powiększeniu rodziny.Anita podsuwała mi od jakiegoś czasu, że fajnie byłoby, gdyby pojawił się ktoś mały – dodał Adrian.

Do tej pory Adrian mieszkał w Szczecinie, a Anita w Krakowie, w programie Anita wyznała, że przeprowadziła się do męża. Oboje lubią podróżować – w te Walentynki pojechali do Aten, magicznego dla nich miejsca, bo tam właśnie pojechali w podróż poślubną.

Dobrą wiadomością podzieliła się też sama Anita na Instagramie zamieszczając zdjęcie z sesji ciążowej.

Czasami aż brak słów, by wyrazić wszystkie uczucia. Rok temu nie pomyślelibyśmy nawet jak wiele niespodzianek przyniesie nam los, ile wspaniałych doświadczeń i nowych wyzwań. Wiem, że mój mąż będzie najlepszym tatą pod słońcem! – napisała.

Zdjęcie z tej samej sesji dodał też Adrian.

Rok temu biegałem, skakałem z radości ! Poziom podekscytowania jaki we mnie tkwił był nie do opisania, ale temu wszystkiemu towarzyszył tez lekki strach! Kiedy to odwiedzałem rodzinę i znajomych zapraszając ich na mój ślub z nieznaną wtenczas obcą kobietą dla mnie. Myślałem wtedy, że był to szczyt emocji jakie mi towarzyszyły !!! Błąd… dzisiaj gdy ta sama kobieta @anitaczylija jest Moją kochana wspaniałą żoną ! I już niedługo będzie matką mojego tfuuuu NASZEGO wspaniałego małego najukochańszego JUNIORA. Czuje się niesamowicie ! Wspaniałe ! 300% tych emocji z przed roku noszę dziś w sobie.

We wcześniej pokazanym mini reportażu para przyznała, że sprawiła sobie też psa, o którym marzyła Anita i urządziła już pokój dla synka, który wcześniej był sypialnią Adriana.

Para już wcześniej zapowiedziała, że mają dla fanów niespodziankę, ale takiej informacji chyba mało kto się spodziewał. Gratulujemy!