„Ania z Zielonego Wzgórza” 32 lata później. Jak wygląda teraz rudowłosa dziewczynka, która podbiła serca wszystkich widzów?

W 1985 roku na filmowych ekranach zadebiutował film „Ania z Zielonego Wzgórza”. Przedstawiał on historię młodziutkiej, rudowłosej dziewczynki.

Rola ta przypadła Megan Follows i sprawiła, że młoda aktorka podbiła serca widzów na całym świecie.

Wzruszająca historia

Film zapadł w pamięci widzów na długo. Tytułowa Ania to sierota, która trafiła na Wyspę Księcia Edwarda. Jej nowi opiekunowie – rodzeństwo Maryla i Mateusz, mieli opiekować się niesforną dziewczynką. Pomimo wielu, często zabawnych problemów, jakie sprawiała im rudowłosa małolata, Ania ze względu na swą dobroduszność i charakter w mig skradła serca publiczności na całym świecie. Film okazał się kinowym sukcesem, który zapewnił odgrywającej główną rolę Megan Follows ogromną sławę.

Megan już od dziecka wiedziała, że aktorstwo to jej żywioł

Nie mogło być inaczej, skoro rodzice rudowłosej dziewczynki, Ted Follows i Dawn Greenhalgh, również byli aktorami. Megan już jako dziewięciolatka zadebiutowała na scenie. I mimo, że w jej artystycznym dorobku znajdziemy wiele dobrych filmów i sztuk teatralnych, to na stałe jest kojarzona właśnie z uroczą Anią z Zielonego Wzgórza. Aktualnie aktorka wraz ze swoim partnerem i dwójką dzieci mieszka w Hollywood.

Niepowtarzalna uroda

Filmowa Ania czuła zawstydzenie z powodu swojej oryginalnej urody. Koledzy nie szczędzili jej docinków, podśmiewając się z jej rudych włosów i piegów. W końcu wpadła więc na pomysł, by przefarbować włosy – nie do końca jednak udany, w rezultacie czego jej włosy stały się zielone… To był początek wielu zabawnych zdarzeń w życiu bohaterki. Z czasem wyrosła ona na piękną kobietę i jako panna stała się obiektem westchnień wielu mężczyzn.

A jak dziś wygląda odtwórczyni głównej roli?

Once you choke a bitch you don't get no second chances @torrancecoombs

A post shared by Megan Follows (@meg_follows) on

Podziel się tym artykułem ze znajomymi. Z pewnością i oni z zaciekawieniem prześledzą, jak zmieniła się słynna na całym świecie Ania z Zielonego Wzgórza.