Aktorka opublikowała selfie z cmentarza. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Dzień Wszystkich Świętych to czas zadumy, refleksji. To też czas, w którym odwiedzamy na grobach bliskich, których już z nami nie ma. Wyciszenie, modlitwa, refleksja powinny nam towarzyszyć 1 listopada. Niestety, niektórzy postanowili udokumentować swoją obecność na cmentarzach.

W dodatku pochwalili się tym w internecie.Aktorka Karolina Nowakowska była jedną z takich osób.Wrzucając zdjęcie z grobu ojca nie spodziewała się pewnie takiej fali hejtu.

Karolina Nowakowska to aktorka, która znana jest przede wszystkich ze swojego udziału w serialach obyczajowych. Dobrze kojarzyć ją mogą widzowie “M jak miłość” czy “Przyjaciółek”. Teraz, o Karolinie usłyszy więcej osób. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego zdjęcia, które umieściła na swoim profilu na Instagramie.

Jedno zdjęcie

Na opublikowanej fotografii widzimy aktorkę, która obejmuje swoją córkę. Razem pozują do “selfie”. W tle natomiast znajduje się…grób ojca Karoliny.

– Kochany Tato…wspaniały Dziadku. Jesteś z nami.Kochamy i tęsknimy! ❤❤❤ – czytamy w opisie udostępnionego zdjęcia

W komentarzach wrze

Zachowanie aktorki bardzo zdenerwowało jej fanów. Wiele osób wytyka jej brak odpowiedzialności i taktu. Udostępnienie tego typu zdjęcia to dla niektórych przekroczenie pewnej granicy. Niektórzy zauważają nawet, że zdjęcie na pewno zostało zrobione po to, by zdobyć rozpoznawalność i rozgłos. Cóż, to się z pewnością udało, bo o aktorce piszą wszystkie media w kraju. Niestety, z bardzo negatywnym wydźwiękiem.

W komentarzach pod udostępnionym postem aż zaroiło się od głosu sprzeciwu dla tego typu działań. Internauci są oburzeni:

– Boże ludzie nawet Święto Zmarłych traktujecie jak Wasz wielki teatr, trochę godności
– I nie mogła sobie Pani darować zdj na cmentarzu…
– Porażka!!! Dla mnie pokazywanie światu, tęsknotę za bliską osoba poprzez zdjęcia grobu…. Poniżej krytyki.
Świat zmierza w złą stronę… Jeśli ‚nasze’ pokolenie daje takie przykłady swoim dzieciom , to jakie będą one dawały przykłady :/
Lans musi być. Dokąd ten świat zmierza?
– Czego się nie robi dla pokazu i polubień, nie wstyd Pani naprawdę?
– Żałosne.Czego się nie zrobi dla lajków i wątpliwej sławy.
– Z całym szacunkiem dla Pani.. robienie sobie zdjęć na cmentarzu świadczy o Pani poziomie intelektualnym.

A wy co uważacie o tego typu zdjęciach? Karolina przesadziła czy jednak nie?