Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała ukochanego męża

O godzinie 18.30 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą pojawiła się smutna i zamyślona Agnieszka Woźniak-Starak., żona Piotra Woźniaka-Staraka († 39 l.). Przywitała się z ochroną zmarłego męża i zajęła swoje miejsce. Punktualnie o 19. rozpoczęła się uroczystość.

O 18.00 trumna z ciałem producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka († 39 l.) została przetransportowana do kościoła pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą.

O godzinie 19. rozpoczął się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka († 39 l.). Msza żałobna w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą potrwa godzinę. Na miejsce jako pierwsi dotarli: Agnieszka Woźniak-StarakJerzy Starak oraz Anna Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża

W dniu pogrzebu w „Gazecie Wyborczej” znalazł się nekrolog z poruszającymi słowami żony tragicznie zmarłego producenta filmowego. „P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja. A.W.S” – napisała dziennikarka.

Wcześniej w „Gazecie Wyborczej” kondolencje złożyli rodzinie m.in. Dominika i Łukasz Wejchert(inwestor, właściciel firmy Dirlango), Zygmunt Solorz (założyciel Telewizji Polsat i prezes Rady Nadzorczej Polsatu) czy Zbigniew Jakubas (przedsiębiorca i inwestor, właściciel Grupy Kapitałowej Multico).

Wyrazy wsparcia okazało także wiele gwiazd, które zamieściły w sieci zdjęcia z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Tak zginął Piotr Woźniak-Starak

Do tragedii na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło w nocy z 17 na 18 sierpnia. 39-letni Piotr Woźniak-Starak, producent filmowy i milioner, wypadł z łodzi motorowej, na której towarzyszyła mu 27-letnia Ewa z Łodzi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że milioner wykonał nagły, niebezpieczny manewr skrętu, przez co oboje znaleźli się w wodzie. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu, jednak Woźniak-Starak zaginął pod wodą. Po pięciu dniach poszukiwań, w czwartek 22 sierpnia, służby znalazły jego ciało.