Agnieszka Kotońska zmieniła fryzurę! Napuszone fale poszły w odstawkę. Tak młodo jeszcze nigdy nie wyglądała!

Agnieszka Kotońska z “Gogglebox. Przed telewizorem” zafundowała sobie wiosenną metamorfozę. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Z nadejściem wiosny mnóstwo gwiazd poddaje się fryzjerskim metamorfozom. Do grona odmienionych celerbytek dołączyła właśnie Agnieszka Kotońska z “Gogglebox. Przed telewizorem”. Sympatyczna bohaterka show TTV nie tylko idzie jak burza z odchudzaniem i z miesiąca na miesiąc wygląda coraz lepiej, ale także robi spory krok na przód jeśli chodzi o stylizacje, makijaż i fryzury. Jednak tak młodo i świeżo, jak po ostatniej wizycie u fryzjera, jeszcze nigdy nie wyglądała!

Agnieszka Kotońska pochwaliła się nową fryzurą. Do tej pory nosiła platynowe fale do ramion, ale w nowym sezonie postanowiła wrócić do prostych włosów. W jednym z leszczyńskich salonów poddała się przedłużaniu włosów metodą kanapkową.Zmiana ogromna. Jak dla mnie osobiście na mega plus! – napisała na Instagramie zachwycona Agnieszka.

Fanki również nie mają wątpliwości, że proste włosy z grzywką na bok niesamowicie odmłodziły gwiazdę “Gogglebox”.

Świetna zmiana na plus. Co najmniej 10 lat mniej!

Zmiana na ogromny plus. Na tych zdjęciach widać jakby to była mama i córką, a przecież na nich to Pani (teraz wygląd to petarda).

Cudnie pani wygląda. Zmiana o 1000 kroć lepsza pięknie wyeksponowane długie włosy i gustowny makijaż 🙂

W ogóle bez porównania. Nawet ta fryzura Panią wyszczupliła.

A jak wam się podoba odmieniona Agnieszka Kotońska? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!