Agnieszka Kotońska z “Gogglebox” pokazuje ZDJĘCIE WSTYDU. “Tak, tak to JA”

Agnieszka Kotońska z “Gogglebox. Prze telewizorem” przeszła sporą metamorfozę. Nie wstydzi się jednak pokazywać zdjęć sprzed lat, gdy jeszcze jej figura i styl pozostawały wiele do życzenia. Gwiazda TTV opublikowała zdjęcie z cyklu “przed i po”. Fanki są pod wrażeniem!

Agnieszka Kotońska pojawiła się w programie “Gogglebox. Przed telewizorem” jako korpulentna miłośniczka bazarowego stylu i mocnego makijażu. Z czasem jednak nabrała większej elegancji i solidnie popracowała nad sylwetką. Zdrowa dieta i ćwiczenia na siłowni sprawiły, że gwiazda TTV schudła z 98 do 74 kg i zmniejszyła rozmiar ubrań z 56 do 38.

Kotońska wie, że wykonała kawał dobrej roboty, dlatego dzisiaj z dumą chwali się swoją przemianą na Instagramie. Niedawno, w ramach motywowania fanek do działania, pokazała kolejne zdjęcie z cyklu “przed i po”. Widok obwisłego brzucha i otłuszczonych ramion dzisiaj skutecznie odstrasza ją od podjadania.“Warunkiem przemiany jest wytrwałość. Każda trwała przemiana wymaga czasu i wysiłku”. Zdjęcie po lewej powiesiłam na lodówkę i zawsze kiedy mam słabszy dzień i dochodzę do lodówki by się najeść ta fotka mówi STOP. Tak Tak to Ja – napisała.

Fanki są pod wrażeniem efektów metamorfozy Agnieszki Kotońskiej, która spokojnie, bez głodówek, uzyskała szczuplejszą sylwetkę. Praca nad ciałem trwa dalej, więc można liczyć, że gwiazda “Gogglebox” jeszcze nie raz pochwali się podobnymi zdjęciami.

Tymczasem zobaczcie, jak Agnieszka Kotońska wyglądała przed schudnięciem. Jak oceniacie efekty?