Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak mieli podpisaną intercyzę. Co się stanie z jego majątkiem?

Majątek rodziny tragicznie zmarłego producenta filmowego liczony jest w miliardach. W związku ze śmiercią 39-latka na jeziorze Kisajno wiele osób zadaje sobie pytanie, co stanie się z majątkiem Piotra Woźniaka-Staraka. Jeszcze jakiś czas temu w sieci można było przeczytać komentarze, że Agnieszka Woźniak-Starak poluje na fortunę męża. Sama stanowczo temu zaprzeczała twierdząc, że takie „opinie krzywdzą ją i męża, który jest fantastycznym facetem z dużym urokiem, charyzmą i niestety bogactwem”. Wartość majątku rodziny w dniu ślubu pary wyceniana była na 3,5 miliarda złotych.

Co stanie się z majątkiem Piotra Woźniaka-Staraka?

Chcąc położyć kres wszelkim komentarzom internautów, ale też dla własnego spokoju Agnieszka i Piotr mieli podpisać intercyzę. Zawarto w niej punkty dotyczące mieszkania, alimentów i zabezpieczenia przyszłości ewentualnego potomstwa.

Z przedślubnej rozmowy wynikało, że jeśli dojdzie do rozwodu pomiędzy dziennikarką, a producentem filmowym, Agnieszka otrzyma mieszkanie i alimenty w wysokości 20 tysięcy złotych miesięcznie.Pytanie tylko, jak to się ma do sytuacji, w której małżonek umrze?