Agata Młynarska rozpaczliwie szukała leku. Błyskawiczna reakcja fanów

Jakiś czas temu Agata Młynarska bardzo zmartwiła swoich fanów, gdy w ciężkim stanie trafiła na oddział gastrologii. Zaatakowało ją nieswoiste zapalenie jelita. Młynarska cierpi na nie od lat. Dziennikarka niedawno zaapelowała o pomoc. Pilnie potrzebowała leku, którego nagle zabrakło w aptekach. Takiego odzewu się nie spodziewała.

Agata Młynarska na swoim koncie na Instagramie zaapelowała do Internautów o pomoc. Dziennikarka, która cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna, szuka leku, który jest niezbędny w leczeniu. Chodzi o Entocort. – Lek, bez którego my, chorzy na nieswoiste zapalenia jelit w stanach ostrych, nie możemy funkcjonować – napisała Młynarska.

– Nie możemy też przerwać kuracji, bo jest to steryd. Niestety nie ma go w aptekach i w hurtowni. Nagle przepadł, nie ma zamienników. Szukam go od kilku dni. W aptekach dostaję informację, że lek wcięło, nie ma i już. Trzeba czekać. Czy macie może pomysł jak go zdobyć? Może znacie zaprzyjaźnione apteki, które mogą go jeszcze mieć przez przypadek – dodała dziennikarka.Entocort- lek, bez którego my, chorzy na nieswoiste zapalenia jelit, w stanach ostrych, nie możemy funkcjonować, nie możemy też przerwać kuracji, bo jest to steryd.Niestety NIE MA go w aptekach i w hurtowni. Nagle przepadł, nie ma zamienników. Szukam go od kilku dni. W aptekach dostaję informację, że lek „wcięło”, nie ma i już. Trzeba czekać… Czy macie może pomysł jak go zdobyć? Może znacie zaprzyjaźnione apteki, które mogą go jeszcze mieć przez przypadek??? Będę wdzięczna za pomoc❤️🙏Wstrzymam się od stosownego komentarza na ten temat bo słowa, które cisną się na usta zaprowadziły by mnie pod sąd. No halo! Hej Wy tam na stołkach wysoko!!! Zróbcie z tym coś! Zajmijcie się tym co ważne! #entocort #nieswoistezapaleniejelit #lesniowskicrohn #autoimmunedisease #sterydoterapia #potrzebneleksrstwo #szukampomysłu #szukampomocy @agata_mlynarska

A post shared by Agata Młynarska (@agata_mlynarska) on

Na koniec Agata Młynarska zaapelowała do osób rządzących. – Hej Wy, tam na stołkach wysoko! Zróbcie z tym coś! Zajmijcie się tym, co ważne – czytamy we wpisie Młynarskiej.

Reakcja fanów była błyskawiczna. Z kolejnego postu dowiadujemy się, że dzięki ich pomocy dziennikarka znalazła konieczny lek. – Jesteście niesamowici. Za chwilę dostanę przesyłkę – napisała Młynarska.