9-LATKA WYSZŁA NA SCENĘ I ZACZĘŁA ŚPIEWAĆ PIOSENKĘ CELINE DION. NIE DA SIĘ OPISAĆ NIEDOWIERZANIA NA TWARZACH JURY, GDY USŁYSZELI JEJ GŁOS.

Decyzja o karierze nie jest rzeczą, którą musi martwić się dziewięcioletnia dziewczynka. Jednak sukces Celine Tam Tsz-kwan wydaje się być pewnym elementem jej życia.

Dziewczynka wystąpiła w amerykańskim Mam Talent i dosłownie położyła wszystkich na łopatki. Zaśpiewała ona utwór Celine Dion, pt. „My Heart Will Go On” i zaskoczyła chyba wszystkich zgromadzonych swoim niezwykłym talentem wokalnym.

Zapytana przez Mel B, w jaki sposób odkryła swój talent, powiedziała, że kiedyś jechała z tatą autem i usłyszała jedną z piosenek Celine Dion. Wtedy po prostu zaczęła śpiewać. Jej rodzice są także wielkimi fanami piosenkarki i oddali jej hołd nazywając swoje dzieci Celine oraz Dionne.

Mimo iż nie ma wątpliwości co do tego, że dziewczynka ma talent, prawdopodobnie nie mogłaby osiągnąć tyle, gdyby nie jej ojciec Steve, który jest trenerem wokalnym i zaczął udzielać jej lekcji, gdy Celine miała trzy lata.

Od czwartego roku życia dziewczynka zaczęła zdobywać różne trofea, w tym także kilka mistrzostw kontynentu. Jednak odnoszenie sukcesów na taką skalę wymaga sporo poświęceń i pracy. 9-latka ciągle stara się rozwijać i być lepsza. Życzymy jej mnóstwo samozaparcia, determinacji i jeszcze więcej sukcesów.

https://www.youtube.com/watch?v=m0J-BwkQK4A