6-latek bawił się przy zwłokach babci. Próbował ją obudzić

To, co przeżył 6-letni chłopczyk, nie mieści się w głowie. Dziecko z trudem mówiło i tylko prosiło o jedzenie. Sprawą zainteresowała się policja. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania, dokonali makabrycznego odkrycia. W lokalu znaleziono ciało 79-letniej babci chłopca. Kobieta została zakatowana.

Życie 6-letniego Miszy nie rozpieszczało. Mieszkał w podmoskiewskiej miejscowości Likino z rodzicami i babcią. To była patologiczna rodzina. Tylko babcia dbała o wnuczka. Dziecko często chodziło głodne i prosiło sąsiadów o jŻycie 6-letniego Miszy nie rozpieszczało. Mieszkał w podmoskiewskiej miejscowości Likino z rodzicami i babcią. To była patologiczna rodzina. Tylko babcia dbała o wnuczka. Dziecko często chodziło głodne i prosiło sąsiadów o jedzenie.

Na początku marca ojciec 52-letni ojciec chłopca brutalnie pobił babcię. Kobieta zmarła na miejscu. Mężczyzna zagroził żonie, że jeśli zgłosi sprawę policji, to również podzieli los zmarłej. Ciało 79-latki zostało więc w domu.Małemu Miszy powiedziano, że babcia śpi. 6-latek próbował ją obudzić. Gdy to się nie udało, chłopiec bawił się przy niej. Dziecko spędziło dwa dni z ciałem zmarłej babci.

Sprawa wyszła na jaw, gdy rosyjska policja znalazła pozostawionego bez opieki Miszę. Chłopiec był głodny, z trudem mówił, prosił tyko o jedzenie. Wtedy też funkcjonariusze natknęli się na makabryczne znalezisko – ciało 79-latki. Zatrzymano 52-latka. Służby badają okoliczności zbrodni.