5-latka z Nigerii została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata. Zobacz zdjęcia

Czy można zrobić karierę w modelingu będąc jeszcze dzieckiem? Oczywiście, że tak. Trzeba jednak, aby ktoś dostrzegł potencjał tkwiący w dziecięcej buzi. Tej jedynej spośród milionów…

Co jakiś czas poznajemy nową dziewczynkę, która zostaje okrzyknięta najpiękniejszą na świecie. Tak było przed laty z Thylane Blondeau i z Anną Knyazevą na początku roku.Najnowszym odkryciem jest Jare. Zobacz, jak wygląda najpiękniejsza dziewczynka świata…

Pamiętne zdjęcie

Jare ma 5 lat i pochodzi z Nigerii. Dziewczynka nie jest profesjonalną modelką. Pewnego dnia została po prostu zauważona.

Mofe Bamuyiwa to ceniony nigeryjski fotograf. To własnie on wykonał pierwsze zdjęcie Jare. Gdy udostępnił je na swoim profilu na Instagramie, wywołał powszechne poruszenie. Pod zdjęciem napisał: “O tak, ona jest człowiekiem! Ale jest też aniołem”.

Fotogeniczna rodzina

Fotograf robił zdjęcia nie tylko Jare, ale także jej siostrom, 7-letniej Jomi i 10-letniej Joba. Jak mówi, cała trójka ma piękne rysy twarzy i silne osobowości.

Instagramowe szaleństwo

Zdjęcie opublikowane na Instagramie zebrało ponad 20 tysięcy “serduszek” i zostało okrzyknięte prawdziwym dziełem sztuki.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem urody Jare, która w kilka chwil stała się znana na całym świecie.

Jak Wam się podoba?

Źródło: parenting.pl