5-latek został skatowany przez ojczyma, bo za szybko otworzył świąteczny prezent

To była zwykła dziecięca ciekawość. Gdy pięcioletni Ayrian z Okmulgee w USA zobaczył pod choinką prezenty nie mógł się powstrzymać i rozpakował ten, ktory był przeznaczony dla niego. Spotkała go za to sroga kara. Parter jego mamy Wesley McCollum (22 l.) dotkliwie zbił go pasem i uderzał w twarz. Zdjęcia posiniaczonego chłopca mama opublikowała w internecie.

Bridgette Payne wielokrotnie zostawiała dwójkę swoich dzieci pod opieką partnera Wesleya McColluma. Była pewna, że są w dobrych rękach, gdyż mężczyzna w ciągu 10 miesięcy trwania ich związku traktował synów kobiety jak własnych i nigdy nie zdarzyło się, by podniósł na nich rękę.Tak było aż do soboty 16 grudnia. Tego dnia Bridgette spędziła większość dnia poza domem. Gdy wróciła wieczorem, jej 5-letni syn Ayrian leżał już w łóżku. Wesley powiedział jej, że chłopiec dostał karę, bo ukradł prezent spod choinki i rozpakował go.

„Nic nie budziło moich podejrzeń do czasu, aż nie poszłam obudzić synka na kolację. Wtedy zobaczyłam, że jest cały posiniaczony. Nie potrafię opisać, jakie to uczucie widzieć swoje dziecko w takim stanie i nie wiedzieć, co się stało. Popłakałam się, przytuliłam go i błagałam, by powiedział mi, jak do tego doszło. Jedyne, co powtarzał, to: „Wesley mnie skrzywdził, mamo” – opisała w internecie kobieta, dołączając zdjęcie posiniaczonego syna.

Kobieta od razu zawiadomiła policję. W czasie przesłuchania Wesley McCollum zeznał, że zbił 5-letniego Ayriana pasem i okładał go po twarzy, bo „chciał dać mu nauczkę”. Mężczyzna został aresztowany i usłyszał zarzuty znęcania się nad osobą nieletnią.

Źródło: fakt.pl