4 uczniów podstawówki przebrało się za niemowlaki. Gdy tylko unieśli głowy, cała sala pękała ze śmiechu!

Kto z Was pamięta jeszcze czasy szkoły? Dorosłość stawia przed nami inne wyzwania niż te, które zaprzątały nam głowy dziesięć, piętnaście czy dwadzieścia lat temu. Jednak były to czasy niepowtarzalne i dla wielu z nas beztroskie. Począwszy od lekcji wychowania fizycznego a na wycieczkach szkolnych kończąc, szkoła potrafiła stać się okazją do świetnej zabawy. Przede wszystkim była jednak miejscem nauki i rozwijania własnych zdolności.

Niektórzy z nas uczestniczyli na pewno w konkursach talentów i przedstawieniach artystycznych. Nie wszystkim dzieciom wystarczy odwagi, by to zrobić – czasem nieśmiałość bierze przecież górę nad rozsądkiem i w negatywny sposób kieruje naszymi decyzjami. Idea wyjścia na scenę i pokazania się całej szkole wydaje się pewnym osobom przerażająca. Inne podejście mają chłopcy z New Braunfels w stanie Teksas, o których odwadze, artystycznym zacięciu i poczuciu humoru przeczytacie poniżej.Do katolickiej szkoły podstawowej, New Braunfels Christian Academy, uczęszcza czwórka przyjaciół. Mają po dziesięć lat, a uśmiech nigdy nie opuszcza ich twarzy. Uczniowie postanowili wziąć udział w corocznym konkursie talentów, zorganizowanym przez szkołę.

W występie zgrało się ze sobą wszystko – począwszy od choreografii, a na rekwizytach kończąc. Oczywiście to tylko występ w szkole podstawowej, a nie na prestiżowej gali muzycznej. Jednak kiedy obejrzycie popisy tej czwórki, na pewno sami będziecie zachwyceni.

Nagranie ze szkoły znajdziecie poniżej. Około pierwszej minuty i pięćdziesiątej sekundy zaczyna robić się naprawdę ciekawie! 🙂