34. urodziny Barbary Kurdej-Szatan. W łóżku dwóch kolegów

Barbara Kurdej-Szatan obchodzi swoje 34. urodziny. Aktorka z tej okazji opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z łóżka. I wcale nie pozuje na nim z mężem! Na zdjęciu leży obok Antka Królikowskiego i Tomasza Oświecińskiego. – W takim przyjemnym towarzystwie rozpoczęłam dziś swe urodziny – zdradziła.

Basia Kurdej-Szatan w czwartek 22 sierpnia kończy 34 lata. Aktorka swoje urodziny spędza w Rydze, gdzie od kilku dni pracuje na planie zdjęciowym nad nowym projektem.

Zdjęciem z urodzinowego poranka podzieliła się na Instagramie. Obok niej leżą aktorzy Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński, którzy także biorą udział w nowej produkcji.– Rozrywana jestem. W takim przyjemnym towarzystwie rozpoczęłam dziś swe urodziny – napisała Barbara Kurdej-Szatan pod zdjęciem.

Pod postem aktorki znajomi i internauci składają jej serdeczne życzenia urodzinowe. – Wszystkiego najwspanialszego!!! – napisała Małgorzata Socha.

Życzenia Basi złożyli też koledzy z “M jak Miłość”. – wszystkiego najlepszego Basiu! –  napisała Katarzyna Cichopek. – Stu lat w szczęściu i miłości – życzył Marcin Mroczek (pisownia oryginalna).

My także dołączamy do życzeń!

Barbara Kurdej-Szatan w wakacje straciła większość kontraktów z TVP. Nie zniknie jednak z “M jak Miłość”. Od września zobaczymy ją także w “Tańcu z Gwiazdami”. Jeszcze nie wiadomo, kiedy poznamy efekty sekretnego projektu, nad którym aktorka pracuje w Rydze.