3-LETNI CHŁOPIEC MÓWI, ŻE WIE, KTO GO ZABIŁ. TO, CO ZNALEŹLI POD STOSEM KAMIENI W JEGO WIOSCE JEŻY WŁOS NA GŁOWIE.

Ta historia jest niewiarygodna i tak naprawdę nie wiemy, co o niej sądzić. Wydarzyła się naprawdę, ale jest tak niewytłumaczalna, że wzbudza mieszane uczucia.

Trzyletni Syryjczyk mieszka w małym miasteczku na Wzgórzu Golan, na granicy Syrii, Izraela i Libanu. Jak na trzyletnie dziecko, chłopiec bardzo dobrze mówi. Jego rodzice byli jednak zaniepokojeni jego obsesją. Cały czas powtarzał, że wie, kto go zabił.Rodzina trzylatka należy do druzów. Jest to etniczna i wyznaniowa grupa, która wierzy w reinkarnację. Chłopiec często miał koszmary. Śniło mu się, że ktoś zabija go siekierą i kopie jego ciało. Skąd takie wizje u dziecka? Codziennie powtarzał też rodzicom, że musi ukarać swojego zabójcę. Rodzice postanowili poszukać pomocy.

Mieszkańcy wsi od razu uwierzyli w słowa chłopca, tym bardziej, że wierzą w reinkarnację i znaki wysyłane z przeszłości. Dodatkowo, dziecko miało na głowie czerwone znamię. Według druzów jest to znak, że w poprzednim życiu stała mu się krzywda.

Na pytania starszych trzylatek zawsze odpowiadał w ten sam sposób – w poprzednim życiu ktoś zabił go siekierą. Pamiętał nawet jak wyglądał morderca, gdzie mieszka i gdzie ukrył ciało. Opisy dziecka były tak szczegółowe, że bardzo szybko zlokalizowano rzeczone miejsce.

Chłopiec w towarzystwie dorosłych pojawił się w miejscowości, o której ciągle śnił. Bez wahania wskazał dom, a w nim mężczyznę. Ten był blady jak ściana, gdy dziecko powiedziało:

– „Byłem twoim sąsiadem. Biliśmy się i zabiłeś mnie siekierą. I nawet wiem, gdzie zakopałeś moje ciało”. 

Wyobrażacie sobie małe dziecko, które mówi coś takiego?

Opis był bezbłędny. Za wioską odkryto stos kamieni, a pod nim ludzkie kości.

Badania pokazały, że mężczyzna zginął przez cios siekierą w czoło. Dokładnie w to miejsce, gdzie chłopiec ma czerwone znamię. Było mnóstwo świadków tej sytuacji, która została opisana w wielu programach. Brzmi niewiarygodnie, ale co my możemy wiedzieć?

Co myślicie na ten temat?