27-latka waży już ponad 300 kg, ale ciągle jej mało! Marzy o tym, by zostać najgrubszą kobietą świata…

Marzeniem większości kobiet jest idealna waga i posiadanie zgrabnej sylwetki. Aby to osiągnąć stosują przeróżne diety i ćwiczenia.

Jednak w przypadku 27-latki z Teksasu jest zupełnie odwrotnie. Kobieta marzy, aby zostać najgrubszą kobietą na świecie. Jej waga już teraz pokazuje 315 kg, a jej ciągle jest mało!W spełnieniu tego marzenia z całych sił pomaga jej chłopak – Sid. Mężczyzna każdego dnia ją karmi, dostarczając aż 8000 kcal. Obecnie Monica poszukuje łóżka z wbudowaną toaletą. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż przy jej wadze bardzo trudno korzysta się z łazienki.

”Chcę ważyć 450 kilogramów. Dopiero wtedy poczuję się spełniona i szczęśliwa. Wszyscy będą mi usługiwać, a ja będę tylko leżeć. Jest też to nasza fantazja erotyczna. Dużo na ten temat rozmawiamy i świetnie dogadujemy się w tej kwestii. Zmierzamy do tego samego celu. Gdy zjem naprawdę spory obiad, to Sid musi pomagać mi się przekręcać, bo sama nie daję już rady.”

Oto Monica w całej okazałości. Robi wrażenie?

Przez swoją tuszę, kobieta ma ogromne problemy z funkcjonowaniem i normalnym życiem. Jednak jak mówi, to jeszcze nie jest jej wymarzony wygląd.

Para bardzo chciałaby mieć dziecko i stara się o nie. W jego wychowaniu musiałaby pomagać niania, gdyż Monica ze względu na swoją wagę nie byłaby w stanie poradzić sobie z małym dzieckiem.

Kobieta ma w Internecie ogromną rzeszę fanów. Sid robi jej zdjęcia i publikuje w sieci. Tysiące osób zachwyca się jej rozmiarem 13 XL!

Nie do wiary, ale niektórzy wysyłają jej nawet pieniądze na jedzenie z prośbą, aby nagrywała, jak je zjada.

”Im bardziej moja waga rośnie, tym bardziej czuję się seksowna i szczęśliwa. Cieszę się także, że mam chłopaka, który mnie kocha i podobam mu się taka, jaka jestem. Wspiera mnie, gotuje dla mnie i karmi.”

Monica ma naprawdę ogromny apetyt. W ciągu dnia potrafi zjeść płatki śniadaniowe, paczki, cheeseburgery, tortille, lody, frytki, makaron z serem, skrzydełka i kanapki z McDonalda. Nie dość, że jest tego strasznie dużo, ale na dodatek jest to bardzo niezdrowa żywność. 27-latka jednak na to nie zważa i robi wszystko, by osiągnąć swój cel.

Jej rodzice nie akceptują postępowania córki. Są załamani tym, co się z nią dzieje. Pomimo wielu ich próśb, by zmieniła swoje życie, kobieta wciąż trwa w swoim przekonaniu.

Miejmy nadzieję, że Monica w końcu się opamięta. Zanim będzie za późno…

Źródło: opowiastka.com, dailymail.co.uk