26-letnia nauczycielka zwolniona. Za odważne zdjęcia w sieci

26-letnia Wiktoria Popowa z Omska została poproszona o odejście ze szkoły, gdyż dyrektorowi placówki nie spodobały się zbyt odważne zdjęcia nauczycielki. Popowa usłyszała, że w ten sposób zgorszyła dzieci, co negatywnie wpłynęło na wizerunek szkoły. Młoda nauczycielka historii ma jednak inne zdanie.

Popowa jakiś czas temu zainteresowała się modelingiem kobiet plus size, co w Rosji jeszcze do niedawna było kompletnym marginesem. Dopiero teraz puszyste kobiety w tym kraju zaczynają być zapraszane na pokazy, sesje zdjęciowe oraz wybiegi w roli modelek. Nowym trendem zainteresowała się także 26-letnia nauczycielka historii, która po lekcjach pozowała do kamery.Zainteresowania Wiktorii jednak nie przypadły do gustu rodzicom jej uczniów. Zdjęcia 26-latki można było zobaczyć na Instagramie, co doprowadziło do zwolnienia Popowej. Dyrektor szkoły zaprosił kobietę na rozmowę, podczas której pokazał wydrukowane fotografie. Rodzice uczniów nie chcieli, by ich pociechami nadal zajmowała się 26-latka i Wiktoria została poproszona o odejście ze szkoły.

https://www.instagram.com/p/BjuSt1KnQgJ/?utm_source=ig_embed

Nauczycielka nie widzi nic złego w tym, że po zajęciach występuje w roli modelki. Jej zdaniem ma prawo do prywatnego życia, w którym sama zadecyduje o tym, jak spędza swój czas wolny. Tak czy inaczej, Popowa straciła pracę, a z hobby, jak wiadomo, nie jest łatwo się utrzymać.