2-Latek Z Zespołem Downa Z Trudem Mówi, Ale Kiedy Jego Siostra Zaczyna Śpiewać, Dochodzi Do Prawdziwego Cudu!

Dzieci z zespołem Downa są urocze, zabawne i kochane, ale mają też więcej trudności w życiu niż ich rówieśnicy bez dodatkowego chromosomu 21. Amanda Grey, mama dwulatka z zespołem Downa, doskonale zdaje sobie sprawę z tych trudności. Podczas gdy jej czwórka pierwszych dzieci bardzo szybko nauczyła się mówić, najmłodszy Bo nie potrafi przyswoić sobie języka.

Statystyczny dwulatek zna około 50 słów, ale Bo ma uboższy słownik, bo zaledwie 12-wyrazowy. Jego rodzice nie poddają się i próbują nauczyć go języka… muzyką. To działa!

Opublikowany przez Amanda Bowman Gray 11 kwietnia 2017

Gdy Lydia, starsza siostra Bo, gra na gitarze, chłopiec zawsze jest u jej boku. Tym razem dziewczynka zagrała i zaśpiewała „You Are My Sunshine” Johnnego Casha, a to jedna z ulubionych piosenek Bo. Dwulatek też zaczął śpiewać!

Opublikowany przez Amanda Bowman Gray 6 stycznia 2018

Ojciec Bo jest z zawodu muzykiem, więc w ich domu muzyki nie brakuje. Dla Amandy i jej męża fakt, że Bo próbuje śpiewać i rozumie poszczególne słowa to dowód na to, że muzykoterapia działa w przypadku dzieci z zespołem Downa.

Udostępnij, jeśli zgadzasz się, że dzieci z zespołem Downa są cudowne!

My daughter Lydia was watching Bo while I was in the shower. Came out to this. If she didn’t have a guitar I don’t know if she would know how to babysit him. This is her go to. It’s proof that music therapy works. Bo is 25 months old and has a 12 word vocabulary. Every word he has learned has been through music and singing.*If you would like to use this video it is now licensed with Storyful. All photos/stories are public on the page and do not need permission to be used, except this video. Thank you so much. https://storyful.com/

Opublikowany przez Amanda Bowman Gray 15 stycznia 2018