2 chłopców odśnieża chodnik. Nagle ich ojciec zauważa mężczyznę stojącego za nimi.

Święta to czas, w którym widzimy wiele ciepła, współczucia i bezinteresownych gestów.

Gdy Daniel Medina z Milwaukee zauważył coś dziwnego pewnego zimnego zimowego wieczora, czuł, że musi się tym podzielić ze światem. Jego historia od tamtego momentu rozniosła się po całym świecie.

Daniel Median ma dwóch synów w wieku 6 i 10 lat. Jechał z nimi samochodem, gdy nagle chłopcy poprosili go, aby zatrzymał auto.Z początku Daniel był zdziwiony. Mocno padał śnieg i było bardzo zimno. Dlaczego mieliby się zatrzymywać? Nagle Daniel zauważył człowieka na chodniku.

Opublikowany przez Daniela Medinę Czwartek, 28 sierpnia 2014

Było jasne, że chłopcy również go zauważyli. Mężczyzna był na wózku inwalidzkim i… odśnieżał chodnik.

Każdy kto kiedykolwiek odśnieżał, wie jak ciężkie, nudne i wyczerpujące jest to zadanie. Teraz wyobraź sobie, że robisz to siedząc na wózku. Mężczyzna wyraźnie miał problemy z pozbyciem się zalegających zasp.

Synowie Daniela, którzy mają zaledwie 6 i 10 lat, natychmiast wiedzieli, że muszą pomóc. To była całkowicie ich własna inicjatywa. Wkrótce cała trójka złapała za łopaty i pomagała człowiekowi na wózku.

Proud dad moment we're driving down s60th st near Morgan and my two sons aged 10 and 6 asked me to pull over because they just seen a guy in a wheel chair trying to shovel his corner lot and they wanted to help

Opublikowany przez Daniela Medinę Niedziela, 11 grudnia 2016

Daniel nie mógł być bardziej dumny. Pomimo zmęczenia i minusowych temperatur, chcieli pomóc obcemu mężczyźnie.

Wiedzieli, że pójdzie to o wiele szybciej i łatwiej jeśli zaangażują się w pracę.

Nie każdy ma odruch pomagania ludziom w potrzebie. Jednak ci młodzi chłopcy nie wahali się, aby zaoferować pomoc.