12-letnia dziewczynka urodziła dziecko. Nikt nie wie, kto jest ojcem noworodka

Zaledwie 12-letnia Tania Luciszyn jest na ustach całej Ukrainy. Dziewczynka urodziła dziecko, zostając tym samym najmłodszą mamą w kraju. Początkowo 12-latka spod Lwowa zapewniała, że ojcem dziecka jest jej 17-letni sąsiad. Przeprowadzone badania DNA nie potwierdziły jednak jej doniesień. Zatem nadal wszyscy się głowią – kto jest ojcem dziecka?

Matka Tanii utrzymuje, że o ciąży córki dowiedziała się zaledwie dwa tygodnie przed porodem. Anna Luciszyn zapewniała, że po córce po prostu nie było widać odmiennego stanu.

Dwunastolatka to najstarsze z szóstki dzieci Anny. Wychowywana jest przez mamę oraz ojczyma Iwana Jereminego.

„Dopiero w szpitalu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wcale nie odczuwałam tego, że spodziewam się dziecka. Nie czułam ruchów dziecka, nie miałam mdłości, nie męczyły mnie wymioty. Nie działo się nic” – wspomina Tania.

W październiku Tania wraz ze swoją matką oraz ojczymem wystąpili w programie „Kasajetsa każdogo”, czyli „Dotyczy każdego”. Przed kamerami Anna zwierzała się z sytuacji swojej córki.

Również sama Tania zabrała głos, odpowiadając na bardzo prywatne pytania zadawane przez prowadzącego. Dziewczynka przez łzy wyznała, że pod nieobecność rodziców kilka razy odwiedził ją 17-letni chłopak, mieszkający w sąsiedztwie. Miał on uprawiać z Tanią seks, jednak dziewczynka przyznała, że nastolatek nie bił jej ani nie zmuszał siłą do stosunku.

Jednak przeprowadzone badania DNA nie potwierdziły, że to rzeczywiście nastoletni Andriej jest ojcem dziecka. Kolejnym podejrzanym jest ojczym 12-latki. Wiadomo, że w przeszłości miał on problemy z wymiarem sprawiedliwości i odsiadywał wyrok w wiezieniu. Ludzi dziwi także fakt, że Anna Luciszyn nie zainteresowała się pogłoskami o ciąży córki. A według sąsiadki, matka Tanii wiedziała o tym od początku

„O tym, że Tania spodziewa się dziecka wiedzieli wszyscy. Mówiliśmy o tym matce, jednak ona ignorowała nasze sugestie” – zdradziła kobieta.

Na razie Tanią oraz jej małą córeczką Dianą opiekuje się Anna. Nad wyjaśnieniem okoliczności zajścia w ciążę przez 12-latkę pracuje miejscowa prokuratura.

Źródło: youtube.com, fakt.pl