Mimo wielkiego cierpienia i bólu, który rozszarpywał jej serce, ta kobieta postanowiła zrobić sobie zdjęcie z umierającym synem. Wszystko po to by ostrzec innych rodziców. „On popełnił jeden błąd” – napisała mama nastolatka.

Moment, który został uchwycony na fotografii jest bardzo przejmujący. Mama żegna się ze swoim umierającym synem i mówi mu, jak bardzo jest z niego dumna. Zdjęcie umieszcza w internecie, aby przekazać jedną ważną wiadomość – ten chłopak popełnij jeden błąd, który kosztował go życie.

– Pani syn leży w szpitalu z powodu przedawkowania. Jest pod respiratorem. Wszystko może się wydarzyć – usłyszała miesiąc temu Sherii Kent, gdy do jej domu zapukali obcy ludzie. Matka wyjaśnia, że jej syn dostał od jakiegoś człowieka narkotyk. Chłopiec został sam przez 20 minut, gdy mężczyzna wrócił okazało się, że nastolatek ma sine usta, a jego serce przestało bić.

I just want everyone to know that my son Michael overdosed on fentanyl . My son was not an addict he made a mistake that…

Opublikowany przez Sherri Kent na 19 kwietnia 2017

Jak dowiadujemy się z wpisu na Facebooku, w Kanadzie panuje „narkotykowa epidemia”, której ofiarami padają często dzieci. Dziennie umiera 5-7 osób.

Ostrzeżcie swoją rodzinę

Mama apeluje – To jest poza kontrolą i nie ma sposobu, aby chronić nasze dzieci inaczej, niż ostrzec o niebezpieczeństwach związanych z używaniem tych wszystkich związków. Fentanyl – to zabójca numer jeden, wśród innych narkotyków dostępnych w Kanadzie. Ostrzeżcie proszę swoją rodzinę, ostrzeżcie swoich przyjaciół, żeby zapobiec kolejnej tragedii – pisze na Facebooku.

Fentanyl to lek przeciwbólowy z grupy opioidów, jego działanie jest 100 razy silniejsze od morfiny. Zazwyczaj stosowany jest w szpitalach przez anestezjologów. Niestety ostatnio stał się popularnym narkotykiem. Bardzo łatwo można go przedawkować, nie powinien być zażywany bez konsultacji z lekarzem.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz