Michał Wiśniewski reaguje na hejt. Internauci przekraczają granice
Nie cichną plotki o romansie Michała Wiśniewskiego i wokalistki Ich Troje, Agaty Buczkowskiej. Gwiazdor zadrwił z doniesień. I choć wykazał się dystansem, nie zamierza puszczać płazem wulgarnych komentarzy w swoim kierunku.

O tym, że Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się, wiedzą już wszyscy. Fanów pary trapi pytanie, co jest ostatecznym powodem rozstania. Rzekomy romans Dominiki i jej tanecznego partnera Wojciecha Jeschke podgrzewał temat w polskim show-biznesie. Nie brakowało także doniesień, że czerwonowłosy gwiazdor znalazł pocieszenie u boku innej kobiety. Wiśniewski miał wdać się w romans z 20-letnią Agatą Buczkowską, czyli wokalistką zespołu Ich Troje. Jednak ostatnio zakpił z tych plotek.

Internauci sprawą przejęli się zbyt mocno. Wiśniewski nie zamierza przejść obojętnie obok hejtu, który wymierzony został w niego i młodą wokalistkę Ich Troje.

Gwiazdor odniósł się ostatnio pierwszy raz do plotek o jego rzekomym romansie z Agatą Buczkowską. Zakpił wówczas ze wszystkich, którzy go o to posądzali. Na jego profilu na Instagramie znajdziemy zdjęcie, na którym zobaczymy jego syna, Xaviera, który pozuje u boku Agaty Buczkowskiej, domniemanej kochanki taty.

Wiśniewski tym postem wyśmiał plotki o romansie z wokalistką swojego zespołu. Jednocześnie zasugerował, że prędzej jego 16-letni syn odnalazłby się u boku 20-latki.

Tym razem jednak przestało być zabawnie.

„Fake – fakiem. Ale hejt na mnie i Agatę Buczkowską jest już autentyczny. Kto jest temu winien? Ten co go stworzył? Czy ten co hejtuje?” – czytamy we wpisie artysty.

Fake – fakiem. Ale hejt na mnie i Agata Buczkowska już autentyczny. Kto jest temu winien ? Ten co go stworzył ? Czy ten co hejtuje ? #hejt

Opublikowany przez Michał Wiśniewski Niedziela, 31 marca 2019

Plotki wokół Wiśniewskiego to jedno, komentarze to drugie. Gdzieś musi być granica. Tym razem ktoś ją przekroczył.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!