Czasami kiedy wszystko układa nam się jak w bajce, los wymierza nam ogromny cios. Wyobraźcie sobie, że właśnie pobraliście się z miłością Waszego życia, przez 7 miesięcy żyliście w błogim szczęściu i wtedy nagle…

Wasza ukochana osoba podupada na zdrowiu, a lekarze mówią, że to już koniec.

To właśnie zdarzyło się Danielle Davis. Mieszkająca w Savannah, w stanie Georgia kobieta w lipcu 2011 została poinformowana, że jej mąż, z którym jeszcze tego ranka jadła śniadanie, miał bardzo groźny wypadek motocyklowy i znajduje się w stanie krytycznym.

Od tego momentu trzy kolejne miesiące mężczyzna spędził w śpiączce, a Danielle przy jego łóżku. W końcu wydarzył się cud. Matt otworzył oczy i wyszeptał dwa słowa, które na zawsze pozostaną w sercu Danielle:

„Staram się”.

Matt skręcał właśnie w prawo, gdy tuż przed nim ukazało się źle zaparkowane auto. Nie było czasu na hamowanie, motor wbił się w samochód na pełnym pędzie, a mężczyzna został wyrzucony w powietrze. Doznał szeregu zagrażających życiu obrażeń – od połamanych kości po uszkodzenia narządów wewnętrznych i mózgu.

Od tego momentu nie odzyskał przytomności przez 3 miesiące. Danielle spędziła z nim niemalże cały ten czas, cały czas wierząc, że jej mąż do niej powróci.

W pewnym momencie lekarze przekazali jej jednak, że nie ma dalszych możliwości medycznych, aby pomóc Mattowi. Danielle musiała podjąć decyzję – pozwolić mu odejść w spokoju, czy nadal walczyć.

Ona jednak nie chciała nawet myśleć o poddaniu się. Mężczyznę przeniesiono ze szpitala do domu mamy Danielle w Północnej Karolinie, gdzie miał odpowiednią opiekę.

Na rezultaty walki o życie męża Danielle musiała czekać bardzo długo. Pewnego dnia niespodziewanie Matt otworzył oczy i zobaczył siedzącą obok żonę.

Obecnie mężczyzna stopniowo powraca do sprawności i to w zaskakującym dla lekarzy tempie. To właśnie wiara i oddanie Danielle oraz niezwykła wola walki Matta sprawiły, że mężczyzna ma szansę zacząć życie od nowa.

Jeśli Was również wzruszyła ta historia, podawajcie ją dalej. Niech każdy wie, jak wielka jest siła miłości!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz