Wraz z pojawieniem się nowej ramówki TVN, na antenie pojawił się kolejny sezon „Kuchennych rewolucji”. We wczorajszym odcinku było naprawdę gorąco…

Magda Gessler odwiedziła pizzerię Solare w Białej Podlaskiej. Choć właściciel Rade twierdził, że posiłki w ich restauracji są pyszne, prowadząca program miała na ten temat zupełnie inne zdanie.

Spaghetti z fetą i curry z tuńczykiem, bardzo interesujące (…) Obie pizze są do dupy. Takiego sera nie używa się do pizzy. Nie masz siły na nic – powiedziała po spróbowaniu dań.

Dalej było tylko gorzej…

Kucharze trzymali w kuchni stare mięso z kurczaka, czy też siną kapustę.

Czemu dajesz taką kapustę? Sina jest! Ja pierdolę, jak można coś takiego wymyślić?!- krzyknęła.

Magda Gessler postanowiła jednak przeprowadzić rewolucję. Zmieniła menu restauracji i wystrój. Okazało się jednak, że pomimo nowości, chęci i zaangażowania restauratorki, nie udało się odmienić i pomóc temu miejsce. Gdy Magda Gessler zjawiła się po jakimś czasie w pizzerii poczuła zawód.

Śledź taki sobie, zupa woda, nie ma nic wspólnego z tym, co tu było. Ciasto jest za grube, kiełbasy było dużo więcej, w tej chwili jest może pięć plasterków. Dziękuję bardzo za gościnę. Szanuj ludzi, którzy coś potrafią – skomentowała.

No cóż. Takiej porażki w „Kuchennych rewolucjach” nie było dawno. Myślicie, że ta restauracja ma jeszcze jakikolwiek szanse, aby stanąć na nogi?

"Kuchenne rewolucje" – zwiastun odcinka 2.

W tym tygodniu pani Magda Gessler powalczy o dobry smak w pizzerii w Białej Podlaskiej, na wschodzie Polski. Sprawdźcie, z czym będzie musiała się zmierzyć! 😉

Opublikowany przez Kuchenne Rewolucje na 22 lutego 2017

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz