Rodzice często zostawiają dzieci pod opieką dziadków. Wydaje się oczywiste, że nigdzie nie będą tak bezpieczne, jak pod ich opieką. Niestety, zdarzają się jednak wyjątki.

49-letnia Geneva S. Robinson z Oklahomy zajmowała się czworgiem swoich wnucząt – trzema chłopcami i jedną dziewczynką. Kobieta dobrze traktowała wnuków, nie można jednak tego powiedzieć o jej stosunku do wnuczki. Geneva z niewyjaśnionych powodów nienawidziła wnuczki.

Torturowała dziewczynkę i stosowała wobec niej przemoc fizyczną. Przebierała się za wiedźmę „Neldę” i straszyła małą, ciesząc się z jej przerażenia. Razem ze swoim dużo młodszym, bo 33 letnim partnerem, kopała, popychała i wyzywała ją.

Wszystko to widzieli bracia siedmiolatki. Nikt im jednak nie wierzył. Dlatego któregoś dnia nagrali swoją babcię, a później pokazali nagranie rodzicom.

To nagranie jest bardzo brutalne. Kiedy sprawa trafiła do sądu, sędzia po jego obejrzeniu nie miał żadnych wątpliwości, że kobieta znęcała się psychicznie i fizycznie nad wnuczką. Wymierzył jej karę dożywocia, a jej partnerowi 30 lat więzienie.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz