Nastolatka włożyła swoją małą świnkę morską do mikrofali, a następnie ją włączyła! Wszystko postanowiła uwiecznić na nagraniu, które następnie udostępniła w sieci.

Krótki filmik dodany przez 16-letnią Vitorię Muller wywołał wśród ludzi ogromne oburzenie.

Wiele osób słusznie skomentowało nagranie twierdząc, że dziewczyna znęca się nad zwierzakiem przysparzając mu cierpienie.

Nastolatka przyznała się, że jej pomysł poparło również kilku jej przyjaciół.

Powstał nawet specjalny hashtag „Kara dla Vitori”, aby uświadomić wszystkim, że to, co zrobiła jest karygodne, a żaden zwierzak nie zasługuje na taki los.

 Po tym co zrobiła, jej konto zostało usunięte z portalu społecznościowego.

Ojciec dziewczyny nie byłby sobą, gdyby przymknął oko na całą sytuację. Postanowił więc zabrać córkę na policję, gdzie wyjaśniła przyczynę swojego zachowania i została zmuszona do przeprosin. Nie zmienia to jednak faktu, że to nie im, lecz śwince mogła wyrządzić ogromną krzywdę.

Zwierzę ostatecznie trafiło do kliniki weterynaryjnej, gdzie zostało zbadane. Na szczęście nie przebywało w mikrofalówce na tyle długo, aby mogło to zagrozić jego zdrowiu, a nawet życiu.

Moja córka została już ukarana za swoje zachowanie… Zwierzak czuje się już dobrze. Przepraszam w imieniu całej mojej rodziny… Prawda jest taka, że staramy się dbać o zwierzęta, które są wśród nas i nigdy więcej nie pozwolę na tego typu sytuację. Jeszcze raz przepraszamy – pisał tata dziewczyny na portalach społecznościowych.

Czy dziewczyna powinna zapłacić karę za to, co zrobiła? Jedno jest pewne – żaden zwierzak nie zasługuje na takie traktowanie.

Źródło: dailymail.co.uk

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz