Bardzo mocne wystąpienie premier Beaty Szydło miało miejsce w środę w Sejmie. Dobitny apel skierowany do unijnych włodarzy podbija świat. To wystąpienie obejrzało tysiące osób, które gratulują asertywnej postawy i odwagi w stosunku do kryzysu migracyjnego.

To przełomowy moment. Premier Polski z mównicy sejmowej w wybitnie zdecydowany sposób apeluje do Unii Europejskiej o zmianę zgubnej polityki migracyjnej.

Beata Szydło zaznaczyła, że Polska nie będzie uczestniczyć w „szaleństwie Brukselskich elit”. – I mam odwagę zadać elitom politycznym w Europie pytanie: dokąd zmierzacie? Dokąd zmierzasz, Europo? Powstań z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci – mówiła.

W emocjonalny sposób odniosła się do bezpieczeństwa polskich dzieci i przyszłości kraju – Nie dopuścimy do tego, żeby polskie dzieci nie mogły bezpiecznie pójść do klubu, do szkoły czy na plac zabaw. Nigdy się na to nie zgodzimy – mówiła premier.

Niestety, kryzys bezpieczeństwa w zachodniej Europie spowodowany rozwarstwieniem etniczno-religijnym oraz napływem islamskich terrorystów na Stary Kontynent, uczynił kraje Okcydentu poligonem do wysadzania bomb.

Wystąpienie premier Szydło opatrzone angielskimi napisami podbija internet. Błyskawicznie rozpowszechnia się w portalach społecznościowych, zbierając przy tym świetnie recenzje i słowa wsparcia.

Autor: BS

Źródło: wmeritum.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz