Widzowie są wściekli. „Zero klasy”

„Taniec z gwiazdami”: Iwona Pavlović zmiażdżyła Justynę Żyłę. „Przesadziła”
Kolejny odcinek i mnóstwo emocji. Jak się okazuje, Justyna Żyła przekonała do siebie widzów i została w „Tańcu z gwiazdami”. Internauci masowo komentują to, co działo się w programie.

Od pierwszego odcinka Justyna Żyła jest na ustach wszystkich. Pierwszy występ określany był mianem „najgorszego tańca w historii programu”. Z wielką niecierpliwością czekano na drugi taniec. „Było dobrze” – komentują fani i wspierają byłą żonę skoczka.

I choć Justyna Żyła przekonała telewidzów, Iwona Pavlocić wciąż ostro ocenia jej występy. – Miałaś ramę jak umierający łabędź – skwitowała na wizji.

Słowa juroki ewidentnie nie spodobały się internautom, którzy są wściekli i nie zostawią suchej nitki na „czarnej mambie”. „Zero klasy. Widać, że nie lubi Justyny”, „Wielka poprawa, ale Iwona Pavlowić przesadziła z krytyką”, „Pani Pavlović nie oszczędza Justyny”, „Pani Iwona przegina z ocenami” – czytamy w komentarzach.

W poprzendim odcinku Justyna Żyła i Tomasz Barański za cha-chę otrzymali 8 punktów, foxtrot oceniony został na 11. To dopiero początek show Polsatu, a emocji co nie miara.

Też uważacie, że oceny były zbyt surowe?