Medialna kariera Justyny Żyły (30 l.) nabiera rozpędu. Porzucona żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły (31 l.) zaczyna wyrastać na prawdziwą gwiazdę. Po słynnej sesji dla “Playboya” i wywiadach dla tabloidów przyszedł czas na telewizję. Justyna otrzymała właśnie propozycję udziału w popularnym programie TVNu.

Od kilkunastu tygodni Justyna Żyła nie schodzi z pierwszych stron gazet. Po tym, jak publicznie zarzuciła mężowi zdradę i porzucenie rodziny, jej życie prywatne legło w gruzach. Media podchwyciły jednak temat i Justyna udzieliła kilku wywiadów, gdzie ze szczegółami opisała rodzinny kryzys. Następnie, korzystając z fali popularności, zaliczyła rozbieraną sesję dla “Playboya”. Być może kolejnym etapem będzie telewizja.

Justyna Żyła zrobi karierę w TVN?

Jak dowiedział się “Super Express”, Justyna dostała właśnie zaproszenie do występu w najnowszej edycji reality show „Agent – Gwiazdy”. Udział w tak popularnym programie z pewnością otworzy jej drogę do świata show biznesu. Czy żona Piotra Żyły zgodzi się na występ przed kamerami? Przekonamy się już niebawem.

Na razie Justyna nie myśli jeszcze o pracy lecz korzysta z wakacji. Wyjechała razem z dziećmi i przyjaciółmi do Chorwacji, gdzie łapie oddech i relaksuje się po ostatnich, pełnych stresu miesiącach.

😅😎🤩

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!