2#6. Osady w kabinie prysznicowej

Niestety drzwi prysznicowe powinny być czyszczone po każdej kąpieli żeby utrzymać ich piękny wygląd. Jednak kto ma na to czas? Wystarczy, że spryskasz drzwi WD-40 i dokładnie je wypolerujesz. Od teraz osady już nie pojawią się na drzwiach.

#7. Stępione Nożyczki

Jak wiadomo, ostrza nożyczek lubią się szybko tępić. Wystarczy jednak spryskać je WD-40, aby znowu były ostre jak żyletki.

#8. Pomazane ściany

Każdy kto ma dzieci wie, że wystarczy tylko chwila nieuwagi, a one bardzo kreatywnie spędzą czas. Często obrywa się więc ścianom. Co zrobić żeby pozbyć się bazgrołów domorosłego artysty ze ściany? Tak, zgadłeś, spryskać WD-40 i wytrzeć. Uważaj jednak, ten sposób nadaje się wyłącznie do ścian o śliskiej fakturze.

#9. Ściąganie pierścionka

Pierścionki lubią nie schodzić z palców. Spokojnie, nie musisz już kombinować i robić sobie krzywdy. Wystarczy, że spryskasz palec tym magicznym preparatem i wszystko powinno pójść gładko.

#10. Guma do żucia

Jedna z najcięższych do pozbycia się substancji. Może znaleźć się we włosach, na dywanie czy tapicerce. Już nie musisz ścinać włosów, albo wyrzucać dywanu. Wystarczy spryskać gumę WD-40 i zetrzeć ścierką. Spokojnie, twoje włosy są bezpieczne. Głównym składnikiem preparatu jest olej rybny. Nie pachnie za ładnie, ale nie jest trujący.

#11. Zamarznięty zamek w aucie

WD-40 zapobiega zbieraniu się wody. Dzięki tej właściwości już nie musisz martwić się o to czy uda ci się otworzyć drzwi samochodu po mroźnej nocy.

Następna strona
Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz