Florence Monauer, jak zwykle, poszła na zakupy ze swoją małą córeczką o imieniu Emery. W supermarkecie kobieta usadziła dziecko do wózka i zaczęła przemierzać sklepowe alejki.

Kiedy zatrzymała się na dłużej przy jednej z półek doszło do bardzo niepokojącego zdarzenia. Florence odwróciła się na chwilę by przyjrzeć się produktom, kiedy nagle obcy mężczyzna podszedł i wziął jej córkę na ręce. Matka szybko zareagowała i odebrała dziecko obcemu.

„Początkowo myślałam, że chce być miły” relacjonuje kobieta. Mimo tego, zachowanie mężczyzny wciąż wydawało się podejrzane. Jednak to co następnie padło z ust nieznajomego, sprawiło, że Florence zaczęła czuć złość, że dopuściła do tej sytuacji. Mężczyzna zwrócił się do dziewczynki ze słowami: „Chciałem cię zabrać, gdy mamusia nie patrzyła”.

Zszokowana kobieta postanowiła zgłosić sprawę na policję. Nagranie z kamer sklepu udostępniła na Facebooku.

EDIT: this is in Houston, Texas at the H-Mart on bellaire blvd. I'd hate for them to lose their reputation. They have been very helpful in this ordeal. I got surveillance. Let me explain my actions first because it appeared I was OK with it. I thought he was just an over-friendly guy and maybe he didn't understand what was appropriate and what wasn't. I didn't want to make a big scene out of it, and I generally don't want to assume that people are up to no good. I'm so angry with myself for letting him hold her for even a second. The more I thought about it, the more wrong it appeared. Please be on the look out for this guy!

Opublikowany przez Florence C. Monauer na 16 października 2016

Czyż to nie przerażające? Mając dziecko pamiętaj, by w miejscach publicznych zachować dystans do obcych ludzi.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz