Unia Europejska z każdym miesiącem coraz bardziej zdecydowanie odsłania swoją prawdziwą twarz i pokazuje rzeczywisty stosunek do Polski. Okazuje się, że słowo “nie” wobec Unii nie może zostać przez Warszawę wypowiedziane.

Niemcy i Francja najmocniej “sugerują” Polsce, że powinna mimo wszystko, mimo sprzeciwu własnych obywateli, przyjąć do kraju uchodźców.

Nasz rząd niezmiennie sprzeciwia się dyktatowi Brukseli i odmawia przyjęcia imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, powołując się na badania społeczne oraz – a raczej przede wszystkim – troskę o bezpieczeństwo kraju i jego obywateli.

Mimo, iż rząd w Warszawie kilkadziesiąt razy dawał unijnym urzędnikom i przywódcom zachodnich, zislamizowanych już krajów Europy do zrozumienia, że “gości” obcych kulturowo nie chce, to Unia i Komisja Europejska nie odpuszczają. Właśnie rusza procedura przeciwko naszemu krajowi.

Władze Unii Europejskiej mają uruchomić procedurę prawną przeciwko Polsce, Węgrom i Czechom, które odmawiają przyjmowania uchodźców – poinformował Reuters.

Informację taką podaje agencja Reuters powołując się na źródła w UE. Chodzi o program relokacji, przyjęty jesienią 2015 roku. Z kolei rzecznik KE Alexander Winterstein poinformował, że Komisja Europejska podejmie w środę decyzję w sprawie wszczęcia procedury o naruszenie prawa UE wobec krajów, które nie biorą udziału w programie relokacji uchodźców.

newsweb.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz