Jessica od dziecka miała problemy z nadwagą. W szkole inne dzieci wyśmiewały się z niej i wytykały ją palcami. Przez to nigdy nie miała kolegów i koleżanek.

Zdarzało się, że nawet nauczyciele zwracali uwagę na jej wagę. Wszystko to sprawiło, że Jessica zamknęła się w sobie i popadła w depresję. Jej waga ciągle rosła.

Kiedy Jessica dorosła jej waga sięgała ponad 112 kilogramów. Przez to jak wyglądała i jak się czuła nigdy nie była w związku, nie mogła znaleźć też pracy. Doszło do tego, że zaczęła mieć problemy z poruszaniem się, musiała też zrezygnować z prowadzenia samochodu.

Któregoś dnia Jessica usłyszała, że „jest tykającą bombą” i z powodu nadwagi jej serce może nie wytrzymać. Nie potrafiła się przełamać, by odwiedzić specjalistę, który pomógłby jej schudnąć. Zgłosiła się do programu „The Doctors”. To dzięki niemu w jej domu pojawiła się Rosie Mercado, modelka, która też kiedyś walczyła z nadwagą. Kobieta zawiozła Jessica do lekarza. Uświadomiła też jej, że na walkę nigdy nie jest za późno. Jeśli będzie konsekwentna i silna, schudnie, a przez to komfort jej życia, a przede wszystkim jej zdrowie poprawią się.

Zobaczcie sami:

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz