1Jeżeli chcesz w końcu uzyskać upragnioną figurę, być może fajną opcją będzie zatrudnienie trenera osobistego. Taka osoba nie tylko dobierze właściwe dla Ciebie ćwiczenia i pokaże Ci, jak je wykonywać, ale także pomoże przy wyborze diety i wesprze we właściwy sposób.

bodybyadonis / Instagram

To naprawdę fajne zaczynać swoją podróż do bycia fit z kimś, zwłaszcza jeśli robicie to z tego samego miejsca… Wtedy najlepiej jest się wspierać wzajemnie i mobilizować.

Rzecz w tym, że ciężko znaleźć kogoś takiego, kto połączyłby w sobie te dwie rzeczy i często wydaje nam się, że takim szczupłym ludziom o dobrej kondycji „łatwo jest mówić, bo nie są na naszym miejscu”.

Ale czasami się udaje…

Adonis Hill jest trenerem personalnym, o którym bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że potrafi indywidualnie podjeść do klienta. Otóż postanowił dla klientów przybrać na wadze, aby jak najbardziej zbliżyć się do nich swoim wyglądem.

Przytył aż 32 kilogramy

Adonis zmagał się wcześniej z podobnymi problemami – nie wyobrażał sobie życia bez tłustych i wysokokalorycznych dań. Teraz chciał pokazać swoim klientom, że doskonale wie, jak to jest być na ich miejscu.

Zwiększył liczbę kalorii spożywanych w ciągu jednego dnia do 7000 i całkowicie zaprzestał wykonywania jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

Jego pierwszą klientką po przemianie była Alissa.

Cały proces został udokumentowany na A&E w programie o nazwie: Fat to fit. Było to bardzo emocjonujące przeżycie dla nich obojga. Łzy pojawiały się nie tylko u Alissy, ale i u Adonisa.

Poprzednia strona
Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz