Media w Niemczech informują o śmierci Henriette Hömke, 29-letniej modelki, niegdyś partnerki znanego bramkarza Schalke Gelsenkirchen, Ralfa Faehrmanna. Dopiero teraz pojawiają się informacje na temat okoliczności tragedii choć doszło do niej w kwietniu br. Zdaniem niektórych dziennikarzy za naszą zachodnią granicą, sprawa przypomina historię Magdaleny Żuk.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że to anoreksja miała być przyczyną osłabienia modelki, która “nie wytrzymała treningów w Egipcie i w wyniku upadku straciła przytomność, a następnie zmarła”.

 

W istocie groteskowość całej sceny jest niemal równie wysoka jak historia o Polce wyskakującej przez okno.

Istnieje jeszcze druga wersja okoliczności śmierci Henriette, według której dziewczyna cierpiała na depresję – i to ta choroba doprowadziła ją do samobójstwa. Skąd my to znamy? Co więcej, do zdarzenia doszło w szpitalu w Hurghadzie – tym samym, w którym zmarła Polka, Magdalena Żuk.

 

Niemieckie media łączą obie sprawy, które według nich, do dzisiaj nie są do końca jasne. Przypomnijmy, jedna z wersji dotyczących śmierci Żuk również mówi o samobójstwie.

 

Wydawany nad Renem magazyn OK! donosi, że była Miss Saksonia 2006 przegrała walkę z anoreksją, używając przy tym określenia “podstępna choroba”. Były, wieloletni partner zmarłej, Ralf Faehrmann, wypowiedział się na ten temat na jednym z portali społecznościowych, określając śmierć modelki jako “tragiczną”.

 

Już w 2007 roku Henriette zaczęła mieć problemy z anoreksją, kiedy to startowała w konkursie Miss Niemiec. Frustracja przegraną i postępująca choroba doprowadziły do rozpadu związku z Faerhmannem.

z:wrealu24.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz