Horror w Krakowie (woj. Małopolskie). Zginęła tam 3-letnia dziewczynka. Dziecko spadło z 10. piętra bloku przy ulicy Jerzego Szajnowicza-Iwanowa. Nie wiadomo, jak do tego doszło. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci. Dowiedzieliśmy się, że rodzice dziewczynki są w stanie nietrzeźwym. Nie ma z nimi kontaktu.

Jak poinformowała nas sierż. sztab. Weronika Nowakowska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, koszmarne sceny rozegrały się we wtorek przed godziną 10. Ktoś zadzwonił na numer alarmowy 112. Wstępnie ustalono, że 3-letnia dziewczynka wypadła przez okno na 10. piętrze. Choć na miejsce wezwano pomoc, dziecka nie udało się uratować. Zmarło mimo reanimacji.

Do tragedii doszło w bloku przy ulicy Jerzego Szajnowicza-Iwanowa. Rodzice dziewczynki byli wtedy w mieszkaniu. 22-latka i jej o pięć lat starszy partner są w szoku. Nie ma z nimi kontaktu. Rodzice byli w stanie nietrzeźwym. Funkcjonariusze wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego potwornego zdarzenia. Wiele wskazuje jednak na to, że było to działanie z premedytacją.

 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz