Na czym opiera się strach ukryty za podświadomością naszego umysłu? Swoich lęków przed pająkami lub klaunami każdy pewnie jest aż za bardzo świadomy. Ale jakie inne, głęboko zakorzenione lęki i obawy kryją się w naszej podświadomości?

Przyjrzyj się obrazowi namalowanemu przez Vladimira Kusha i odpowiedz, co zobaczyłeś jako pierwsze? Zapamiętaj swoją odpowiedź i zerknij niżej, by poznać analizę swojego wyboru.

Co zobaczyłeś na obrazie?

Jeśli najpierw zauważyłeś NÓŻ:

Podświadomie boisz się nieuleczalnych chorób. Obawiasz się, że możesz cierpieć z powodu takiej choroby nawet o tym nie wiedząc. Boisz się bólu oraz tego, że możesz umrzeć w każdym momencie.

Jeśli najpierw zauważyłeś GĄSIENICĘ:

Podświadomie boisz się duchów – jesteś dotknięty tak zwaną fasmofobią. Prawdopodobnie obawiasz się, że złe duchy lub demony pojawią się w Twoim życiu w najbardziej krytycznym momencie, by Cię opętać. Czujesz lęk przed duchami, które mogą zaatakować, gdy kładziesz się spać lub jesteś zdezorientowany.

Jeśli jako pierwszego zauważyłeś MOTYLA:

Mierzysz się z podświadomym lękiem zdrady. Możliwe, że zostałeś skrzywdzony przez ludzi wiele razy. Może stawiłeś czoła odrzuceniu, w życiu zawodowym lub miłosnym. Dobrze potrafisz ukrywać swoje negatywne emocje i słabości. Jednak gdy zaczną one wypływać na powierzchnię, musisz stanąć z nimi twarzą w twarz – czas zmierzyć się z przeszłością.

Jeśli jako pierwsze zauważyłeś JABŁKO:

Podświadomie boisz się śmierci. Nie tyle swojej, co śmierci najbliższych Ci osób. Możliwe, że utraciłeś już ukochaną osobę. Traumatyczne przeżycia napędzają Twoje podświadome lęki i obawa przed utratą kolejnego przyjaciela, partnera lub członka rodziny jest całkiem naturalna.

Źródło: davidwolfe.tv

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz