Każda z nas ma niepowtarzalne linie papilarne. Nie ma chyba dwóch osób o identycznych odciskach palców, nawet wśród bliźniaków jednojajowych.

Na dodatek one nie tylko odróżniają nas od innych ludzi – bardzo dużo też mówią o ludzkiej osobowości. Jeszcze na początku XX wieku doktor Harold Cummis rozwinął całą gałąź swoich badań poświęconych sztuce czytania z ludzkich dłoni. Przyjrzyj się teraz dokładnie swoim palcom u prawej dłoni i sprawdź, jak się na nich układają linie. Układają się w kształt oka? A może są spiralne lub zapętlone?

fot. Niezwykle.pl

”Wzgórzyste” linie papilarne

Patrzysz na swoje palce i widzisz tam coś na kształt łuku lub wzgórka? To oznacza, że najpewniej jesteś osobą pracowitą, bardzo wrażliwą na szczegóły. Spędzasz dużo czasu na planowaniu i wszystko co robisz, robisz z pełnym oddaniem. Twoje zdolności analityczne robią naprawdę duże wrażenie – widzisz rzeczy, których inni często nie są w stanie zauważyć. Doskonale widzisz powiązania między różnymi czynnikami. Ale niech to nikogo nie zmyli – masz w sobie także dużo romantyzmu. Właśnie ta dbałość o szczegóły i wyczulenie na ich punkcie najlepiej tego dowodzą!

s

fot. Niezwykle.pl

”Zapętlone” linie papilarne

Twoje linie papilarne wyglądają, jakby się ze sobą splątały? Zapewne jesteś bardzo towarzyska i bez Ciebie żadne spotkanie nie może się udać. Znajomi i rodzina nie wyobrażają sobie bez Ciebie życia. Masz rozkosznie lekkie podejście do życia, dlatego tak miło się z Tobą spędza czas. Nie lubisz się narażać na niepotrzebny stres, dlatego powinnaś uważać na niektórych ludzi, bo bardzo łatwo Cię czasem zranić.

fot. Niezwykle.pl

”Powiększające” się linie papilarne

Jeśli patrząc na swoje koniuszki palców, masz wrażenie, że Twoje linie papilarne układają się tak, jakby narastały na siebie warstwami od maleńkiego wzniesienia, to znaczy, że prawdopodobnie jesteś osobą bardzo skoncentrowaną na samodoskonaleniu. Jesteś zdyscyplinowana i bardzo wobec siebie krytyczna. Dlatego możesz wręcz sprawiać wrażenie nieśmiałej lub nieprzychylnej towarzystwu innych osób.

fot. Niezwykle.pl

”Spiralne” linie papilarne

Widzisz na swoich koniuszkach palców spiralnie układające się linie? To znaczy, że jesteś bardzo sumienną osobą. Jak mało kto potrafisz się dokładnie skupić nad swoimi zadaniami. Uparcie dążysz do realizacji tego, co sobie założysz. Doskonale też wiesz, czego chcesz od życia i tym bardziej uparcie do tego dążysz. Nie lubisz też, kiedy ktoś próbuje Cię kontrolować, albo zrobić z Ciebie swoje popychadło. jesteś też najlepszym materiałem na przyjaciela – mało kto, jest tak samo lojalny!

fot. Niezwykle.pl

Linie papilarne przypominające oko

Osoby z odciskami palców, które układają się w okręgi przypominające oko są bardzo towarzyskie. Czerpią dużo przyjemności z nawiązywania nowych znajomości oraz uwielbiają wręcz się dobrze pośmiać. Nic dziwnego, ze są wyjątkowo lubiane w towarzystwie. Niemniej, pomimo tego, że sprawiają wrażenie, że wszystko mają pod kontrolą, czasem mogą się czuć wewnętrznie zagubione.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz