Pewnie nie raz słyszałaś o piciu octu jabłkowego. Dla niektórych to bardzo kontrowersyjny pomysł. Jednak spożywanie tego produktu potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Jakie?

1. Utrata wagi

Badania wykazały, że ocet jabłkowy zapobiega gromadzeniu tłuszczu. Jakby tego było mało zmniejsza apetyt. W konsekwencji tego Twoja waga spadnie, a Ty będziesz czuła się znacznie lepiej.

2. Zwalczenie zgagi

Ocet jabłkowy przywraca naturalną kwasowość żołądka. Wlej do wody łyżeczkę octu i wypij przed snem. Rezultaty zauważysz zaskakująco szybko.

3. Pomaga pozbyć się problemu nieświeżego oddechu

Zauważyłaś, że po każdym zjedzonym posiłku z Twoim ust wydobywa się nieprzyjemny zapach? A może dzieje się tak nawet wtedy, gdy nic nie wzięłaś do ust? Ocet jabłkowy pomoże wyeliminować znaczną część mikroorganizmów z Twoich ust, które odpowiadają za nieświeży oddech.

4. Zniwelowanie bólu brzucha

Czujesz, że boli Cie brzuch? Wymieszaj ocet jabłkowy z ciepłą wodą i wypij. Będziesz zaskoczona, że tak dolegliwość minęła tak szybko!

W sklepach dostępnych jest całe mnóstwo octów jabłkowych. Jeżeli jednak chcesz mieć pewność, co do jego jakości, zrób go sama w domu! Zobacz to na poniższym filmie:

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz