Tommy Connolly jest młodym 23-letnim chłopakiem, który z dnia nadzień dowiedział się, że będzie ojcem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kilka dni później Tommy został… dziadkiem!


Jak to możliwe?

Kuzynka Tommy’ego 17-letnia Kiarna napisała do niego wiadomość, w której wyznała, że ma problemy. Jest sama i zaszła w ciążę. Nie ma środków, by zaopiekować się dzieckiem, a w związku z tym, że wcześniej miała problemy z narkotykami, opieka społeczna może zabrać jej maluszka.

So here's the story.. Just to update some of my mates. A few months ago I picked up my younger cousin, Kiarna. I hadn't…

Opublikowany przez Tommy Connolly na 17 marca 2015

Tommy nie wahał się ani chwili. Od razu zaproponował Kiarnie pomoc i adoptował ją. W ten sposób nikt nie mógł zabrać jej dziecko – formalnie to on zapewniał obojgu środki do życia.

Kilka dni po zakończeniu procesu adopcyjnego, Kiarna urodziła chłopca, który w świetle prawa, jest wnukiem Tommy’ego. Chłopczyk urodził się zdrowy i silny i od razu stał się oczkiem w głowie swojego „dziadka”. To wspaniałe, że Tommy ma tak duże serce i wykazał się niebywałą odpowiedzialnością. Nie każdy zdecydowałby się na ten krok.

O sprawie Tommy’ego było bardzo głośno. Zainteresowały się nią media, które przedstawiają 23-latka jako wzór do naśladowania.

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz