Ludzie, którzy tego dnia spacerowali po irlandzkiej Street Shop mieli sporo szczęścia. Mogli na żywo podziwiać występ zespołu The Byrne Brothers, który stał się hitem 2017 roku.

Rodzinny zespół składa się z 13-latka Luca, 11-latka Finna oraz 8-letniego Dempseya. W występach towarzyszy im także tata Tommy. Grupa gra na tradycyjnych irlandzkich instrumentach, a za ich stylizacje odpowiada mama chłopców.

Bracia z ogromną łatwością przyciągają do siebie na ulicach tłumy widzów, którzy chętnie nagradzają ich pieniędzmi wrzucanymi do rozłożonego futerału na gitarę.

Oprócz grania, chłopcy mogą się pochwalić jeszcze jednym talentem: są mistrzami tradycyjnego tańca irlandzkiego. Wesołe podrygiwanie w takt akompaniamentu taty to nieodłączny element ich występów.

Dzięki swoim umiejętnościom niesamowita rodzina z Dublina otrzymała zieloną kartę i opuściła Irlandię, aby koncertować w USA. Kto wie, może niedługo droga kariery zaprowadzi ich do Europy i będziemy mogli pójść na koncert The Byrne Brothers w Polsce?

The sensational The Byrne Brothers​ bring Galway street to a s…

Best video of 2017: The sensational The Byrne Brothers bring Galway street to a standstill(Credit: Connaught's Camera Club.)

Opublikowany przez Independent.ie na 31 grudnia 2017

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nas na Facebooku!