Mieszkańcy Teksasu przeżywają ciężkie chwile. Wszystko spowodowane jest szalejącymi w tym stanie tornadami. Żywioł zabił już co najmniej 5 osób, a dziesiątki ranił. Ofiar mogłoby być więcej… Dwójka dzieci i ich ojciec dosłownie cudem uszli z życiem. Gdyby nie pomoc zupełnie obcych ludzi, którzy ryzykowali własne zdrowie, ta historia mogła skończyć się naprawdę tragicznie…

Tata wraz ze swoją 2-letnią córeczką i niemowlęciem podróżowali samochodem, gdy złapało ich tornado. Bezwzględny żywioł przewrócił samochód wprost w rwący nurt i uwięził ich w środku.

Nie można było otworzyć drzwi pojazdu.

Na pomoc ruszyli obcy ludzie

Nagranie rozpoczyna się w momencie, gdy grupa śmiałków stara się pomóc uwięzionej rodzinie. Na szczęście się to udaje… Jako pierwsze wyciągnięto niemowlę, następnie z wnętrza samochodu wydobyto 2-latkę, która nie dawała jakichkolwiek oznak życia, a na końcu ojca.

Niezwłocznie rozpoczęto reanimację dziewczynki.

Świadkowie wyznają, że mieli bardzo złe przeczucia… Na nagraniu słychać kobietę, która rozpaczliwie prosi Boga o pomoc:

W imię Jezusa, pozwól jej Panie oddychać! Zwróć jej oddech Panie! Drogi Jezu proszę, pozwól temu dziecku oddychać!

Po chwili dziewczynka zaczęła dawać oznaki życia.

Wszyscy członkowie rodziny trafili do szpitala. Tata i synek mają się już naprawdę dobrze, a 2-latka jest w stanie stabilnym.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z dramatycznej akcji ratunkowej. Jest ono doskonałym przykładem na to, że nawet w dzisiejszym świecie, który często okazuje się niebezpieczny i zły, zupełnie obcy sobie ludzie wciąż potrafią jednoczyć swoje siły, aby pomóc innym.

To daje nadzieję!

Źródło: youtube.com, faithwire.com

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz