Kolejny szokujący materiał video z ataku terrorystycznego w Londynie trafił do internetu. Na nagraniu widać zapis kamer miejskiego monitoringu z nocy z soboty na niedzielę w Borough Market.

Wszystko trwało zaledwie 60 sekund. Na minutowym filmie można ze szczegółami zobaczyć dokładnie bezpardonowy atak islamistów na niewinnego człowieka idącego ulicą. To była już jednak ostatnia ofiara morderców. Chwilę później do akcji włączyła się policja.

Funkcjonariusze zaczęli strzelać bez zastanowienia. Jak policzono później, w stronę terrorystów wystrzelonych zostało 50 kul. Trzej mordercy: Khuram Shazad Butt, Rachid Redoune and Youssef Zaghba zginęli w wyniku akcji.

Przypomnijmy, że w sobotę wieczorem zamachowcy najpierw wjechali samochodem w ludzi przebywających na moście London Bridge w centrum miasta, a następnie wysiedli z pojazdu i zaatakowali przechodniów nożami w pobliżu targu Borough Market. Zginęło osiem osób, a 48 zostało rannych. Część z nich odniosła poważne obrażenia, które mogą zagrażać ich życiu.

źródło: Youtube / Wolność24.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz