System opieki zastępczej nie jest doskonały i poza pozytywnymi stronami, ma także wiele negatywnych. Jak bardzo, dowiecie się oglądając poniższe nagranie.

Film opowiada historię widzianą oczyma małej dziewczynki. Wychowuje ją bezsilna matka i ojciec – tyran. Gdy wreszcie władza decyduje o odebraniu jej biologicznym rodzicom, jej życie zamienia się w piekło. Z dala od rodzeństwa, przekazywana jest z domu do domu. Poszukiwaniu nowej rodziny towarzyszy ból i cierpienie. Nagranie ukazuje, jak ułomny i niewydolny jest system opieki zastępczej. Niestety, ofiarami tej niewydolności są najmłodsi – dzieci, często po traumatycznych przejściach, przekonane o tym, że nikt ich nie chce.

Film nie jest długi – trwa zaledwie 13 minut. Każda z nich jest ważna i cenna, dlatego gorąco zachęcamy Was do obejrzenia. Historia dziewczynki jest naprawdę poruszająca, dlatego przygotujcie sobie chusteczki. Mogą Wam się bardzo przydać. Nie lubicie smutnych zakończeń? Oglądajcie film bez obaw, bo jego finał przywraca wiarę i daje nadzieję.

Jeśli poniższe nagranie zrobi na Was wrażenie, koniecznie podzielcie się nim ze znajomymi!

Przeszkadzające napisy wyłączycie w odtwarzaczu!

źródło: polubione.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz