April Becer Antoniou jako dziecko straciła kontakt z ojcem. Jej rodzice rozwiedli się. Dziewczynka została z mamą. Jej ojciec odszedł i nigdy nie wrócił. April nie mogła zapomnieć obojgu rodzicom, tego że podjęli decyzję o rozwodzie, a przez to rodzina rozpadła się.

Dopiero po 20 latach od tego wydarzenia, postanowiła, że im wybaczy. Wtedy też  zaczęła szukać odnaleźć ojca przez internet. Wpisywała w wyszukiwarkę jego imię i nazwisko, jednak nic nie znalazła. Jednak kiedy wpadła na pomysł, by wpisać tam swoje dane znalazła coś niesamowitego

Okazało się, że jej ojciec Scott Becker od 10 lat prowadzi stronę internetową AprilBacer.com, na której zamieścił list do swojej córki. Pisał w nim, że szukał jej od lat i prosi o wiadomość na podaną skrzynkę mailową. April napisała od razu, wiedziała, że w końcu odnalazła swojego tatę. Ten zadał jej kilka pytań, na które mogłaby odpowiedzieć tylko jego córka. W ten sposób miał pewność, że odnalazł swoje dziecko. Nie potrzebne były już nawet testy DNA.

Przez te wszystkie lata mężczyzna szukał córki. Wydał 100 000 złotych na prywatnych detektywów. Żaden nie potrafił mu jednak pomóc.

Spotkanie było bardzo wzruszające. Scott odzyskał nie tylko córkę, ale stał się również dziadkiem dla dwójki jej dzieci!

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz