Siostra tragicznie zmarłej Magdy Żuk wrzuciła do sieci dotąd nieznany film ze szpitala, w którym leżała Magda. Czy to da nowy pogląd na sytuację i całe śledztwo ws. śmierci Polki?

Nowe nagranie – które wrzuciła siostra zmarłej tragicznie Magdaleny Żuk, widać z kamer monitoringu, jak rzekomo egipski rezydent biura podróży zabiera Polce torebkę i telefon! Sam rezydent komentował wcześniej, że to nie on „zabił” Magdą. Jak nie on to kto? Czyli jednak to było morderstwo?

„Oglądajcie z dźwiękiem, nawet zdaniem naszej telewizji to rezydent M. zabrał Magdzie Torebkę i telefon! Ludziska, proszę Was myślcie, czy ktoś widział cały ten film w polskiej telewizji??? Dla jasności, Magda na tym ujęciu nie chciała uciec, cały czas szła w kierunku rezydenta, żeby odzyskać swój telefon:( Pan EM, opiekun naszej turystki … chwilowo na urlopie decyzją biura turystycznego.

Proszę, udostępniajcie dalej, skoro nie z telewizji, to może z internetu ktoś się dowie co się tam naprawdę działo…” – apeluje na swoim Facebooku siostra Magdaleny Żuk.

Oglądajcie z dźwiękiem, nawet zdaniem naszej telewizji to rezydent M. zabrał Magdzie Torebkę i telefon!!Ludziska, proszę Was myślcie, czy ktoś widział cały ten film w polskiej telewizji???Dla jasności, Magda na tym ujęciu nie chciała uciec, cały czas szła w kierunku rezydenta, żeby odzyskać swój telefon:( Pan EM, opiekun naszej turystki … chwilowo na urlopie decyzją biura turystycznego.Proszę, udostępniajcie dalej, skoro nie z telewizji, to może z internetu ktoś się dowie co się tam naprawdę działo …

Opublikowany przez Asia Kowalska na 2 czerwca 2017

 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Zostaw swój komentarz